Odwiedź nas również na:
Facebook
Centrum klienta
  • pl
  • en
Facebook

Strefa wiedzy

Nowa edycja CQI-11!

Niedawno standard CQI-11 dotyczący oceny systemu procesu specjalnego – powłoki galwaniczne został zaktualizowany przez AIAG.

Więcej

AIAG & VDA FMEA Handbook. Edycja 1 – poważne dylematy oceny wykrywalności

W czerwcu 2019 r. wydano ostateczną wersję nowego podręcznika do FMEA, oznaczoną jako AIAG & VDA Failure Mode and Effects Analysis (FMEA) Handbook, First Editon.

Więcej

Szkolimy z Plato

Z przyjemnością chcielibyśmy was poinformować, że jako jedni z nielicznych w Polsce w ofercie mamy szkolenia dotyczące wykorzystania oprogramowania Plato do analiz FMEA.

Więcej

Nowe wersje językowe w PQ-FMEA

PQ-FMEA został wydany w nowej odsłonie - w 4 dodatkowych wersjach językowych - chińskiej, tureckiej, hiszpańskiej i niemieckiej.

Więcej

FMEA AIAG & VDA ed.1

W zeszłym tygodniu odbył się webinar prowadzony przez naszego eksperta Tomasza Grebera, na którym poruszony został temat wprowadzonych zmian w nowym podręczniku FMEA AIAG & VDA ed.1

Więcej

NOWY WEBINAR – NOWE PFMEA według AIAG&VDA

Zapraszamy wszystkich związanych z tematyką FMEA do udziału w bezpłatnym webinarze.

Więcej

Pakiet szkoleń FMEA

W związku z publikacją nowego podręcznika do analizy FMEA przygotowaliśmy aktualizację naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleniową. Proponujemy zróżnicowany zakres tematyczny dopasowany do potrzeb grupy.

Więcej

AIAG & VDA FMEA Handbook został wydany!

AIAG & VDA FMEA HANDBOOK nareszcie w sprzedaży! Dzisiaj możemy zobaczyć kilkuletnie efekty pracy nad nowym standardem FMEA opracowywanym wspólnie przez AIAG i VDA. Od 3 czerwca można już nabyć pierwszą edycję podręcznika FMEA AIAG/VDA.

Więcej

PROQUAL Management Institute
B. T. Greber Spółka Jawna

ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
e-mail: biuro@proqual.pl
tel.: +48 71 355 18 08
fax: +48 71 72 313 94
Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
Facebook
© Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.