Oprogramowanie

Pośredniczymy w sprzedaży oprogramowania pomocnego przy tworzeniu FMEA, analiz statystycznych oraz MSA. Programy takie jak PQ-FMEA czy Apis IQ-RM ułatwią prowadzenie analiz FMEA. Intuicyjny interfejs pozwolą na swobodne poruszanie się w programie a tworzone dokumenty będą bardziej dostępne i przejrzyste.

Szeroki wybór oprogramowania niezbędnego do obróbki danych statystycznych pozwoli na dopasowanie odpowiedniego programu do specyfiki firmy i zakresu prowadzonych analiz.

Oferujemy także takie programy jak : Statistica, QS- STAT oraz MiniTab

Jako jedyna firma w swojej ofercie mamy program wykorzystywany do symulacji badania MSA. Wyniki badania zawierają skuteczność systemu w ujęciu Kappa oraz błędy pierwszego i drugiego rodzaju.

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem? Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym działem oprogramowania!

KONTAKT

PQ-FMEA

Niezwykle intuicyjny program, wspomagający tworzenie analiz FMEA, planów kontroli i diagramów przepływu procesu. PQ-FMEA umożliwiając budowanie drzewa wad, wspomaga również pracę grupową w szukaniu niezgodności.
Najważniejsze cechy programu:

  • pozwala na dokumentowanie analizy FMEA na formularzu zgodnym ze standardami AIAG i VDA
  • ułatwia ocenę ryzyka dzięki wbudowanym tabelom z punktacją
  • umożliwia tworzenie różnych wersji FMEA np. dla różnych klientów (ukrywanie faz)
  • posiada wbudowany moduł pozwalający czytelnie podsumować wyniki pracy w postaci: listy zadań dla danego pracownika, analizy Pareto, macierzy ryzyka (SxO)
  • umożliwia podświetlanie i ukrywanie wierszy spełniających określone kryteria

więcej...

PQ-MSA

Program umożliwia przeprowadzenia badania MSA atrybutowego dla kontroli wizualnej bez potrzeby wykorzystywania rzeczywistych wyrobów. W programie możliwe jest wprowadzenie zdjęć dowolnych wyrobów, dzięki czemu można sprawdzić skuteczność kontroli uzyskując wyniki skuteczności w ujęciu wskaźnika Kappa (metoda tabel przekrojowych), skuteczności oraz błędów pierwszego i drugiego rodzaju (metoda detekcji sygnałów - SDM)

 więcej...

QS – STAT

Program przeznaczony do statystycznej interpretacji danych zbieranych na stanowiskach produkcyjnych. Wyposaża on użytkownika w narzędzia statystyczne do zaawansowanej analizy, łącznie z badaniem zdolności procesu. Pozwala na przygotowanie indywidualnych raportów, a także na integrację z systemami SAP.

STATISTICA

STATISTICA jest uniwersalnym, zintegrowanym systemem służącym do statystycznej analizy danych, tworzenia wykresów, operowania na bazach danych, wykonywania transformacji danych i tworzenia aplikacji.

MiniTab

Oprogramowanie statystyczne znane ze swej niezrównanej łatwości użycia, niezawodności i wszechstronnych możliwości. To idealny pakiet do nauczania statystyki i wdrażania projektów Six Sigma oraz innych projektów związanych z doskonaleniem jakości.

APIS IQ-RM

umożliwia użytkownikom prowadzenie analizy FMEA oraz dokumentacji z nią związanej. Jest to bardzo zaawansowane oprogramowanie i zapewnia szerokie wsparcie dla użytkowników w zakresie zarządzania ryzykiem.