Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

Minitab

Minitab

Naszym zdaniem:

Minitab daje bardzo dużą swobodę w zakresie zarządzania danymi oraz prowadzania badań. To narzędzie nie tylko dla osób zajmujących się zarządzaniem jakością, ale ta część analiz statystycznych jest szczególnie mocno rozbudowana. Tworzenie kart kontrolnych, badanie zdolności procesów, planowanie eksperymentów – te moduły zaspokoją absolutną większość potrzeb typowego użytkownika.
Dobrze rozwiązana jest też komunikacja z programami pakietu MS Office. Bez problemu można zaimportować dane z MS Excel, a także bardzo prosto przenieść uzyskane wyniki (tabele, grafiki itp.) do np. MS Power Point, tworząc czytelną prezentację uzyskanych wyników.
Minitab świetnie sprawdza się też przy realizacji projektów Six Sigma – można zaryzykować twierdzenie, że jest to najczęściej używany program w tego typu działaniach optymalizacyjnych.

dr inż. Tomasz Greber

Masz pytanie? Napisz

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest PROQUAL Management Institute – B. T. Greber Sp.J. z siedzibą przy ulicy Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności

  PROQUAL Management Institute
  B. T. Greber Spółka Jawna

  ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
  e-mail: biuro@proqual.pl
  tel.: +48 71 355 18 08
  fax: +48 71 72 313 94
  Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
  Facebook
  © Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie!

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.