Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

Aktualności

Plany PROQUAL na 2023!

Chcąc uchylić rąbka tajemnicy prezentujemy nasze plany publikacyjne oraz nadchodzące aktualności z branży jakościowej na 2023.

Na naszej stronie internetowej w zakładce Aktualności na bieżąco pojawiają się informacje ze świata jakości. Zapraszamy również na nasz profil na LinkedIn, na którym pojawiają się regularne publikacje merytoryczne oraz na którym najszybciej publikujemy nowości związane z tematami jakościowymi.

Oto, co przygotowaliśmy dla Was na nadchodzące miesiące 2023 roku:

  1. Zaktualizowana publikacja Tomasza Grebera: W nowym roku wydaliśmy zaktualizowaną wersję publikacji autorstwa Tomasza Grebera pt. „Analiza FMEA. Kompendium wiedzy praktycznej”. Ta książka stanowi kompleksowe źródło wiedzy praktycznej na temat analizy FMEA (Failure Mode and Effects Analysis) i jest dostępna dla naszych obserwatorów.  Szczegóły dotyczące książki.
  2. Bieżące aktualności ze świata jakości. Możecie spodziewać się interesujących wiadomości, informacji branżowych i nowości dotyczących standardów jakościowych. A wiemy, że ten rok szykuje dużo nowych publikacji standardów, zmian CSR itp.
  3. Reaktywacja postów z serii „EJ (encyklopedia jakości) wiedziałeś o tym, że…”. To seria postów, w której prezentujemy interesujące i może nie wszystkim znane fakty dotyczące jakości (narzędzi, metod, standardów jakościowych). Podsumowanie tych serii również znaleźć można na Strefie Wiedzy PROQUAL.
  4. Cykle postów dotyczące popularnych standardów jakościowych. Przygotowaliśmy dla Was serię postów, w której skupimy się na różnych standardach jakościowych, takich jak AIAG, VDA i ISO. Będziemy omawiać czego tyczy dany standard, jakie ma kluczowe elementy i zasady wdrożenia oraz korzyści.
  5. Ciekawe artykuły merytoryczne. Na naszej stronie internetowej w zakładce Strefa Wiedzy znajdziecie wiele artykułów merytorycznych na temat różnych aspektów jakości i zarządzania procesami. W najbliższych miesiącach przygotowaliśmy artykuły m.in. na temat kart kontrolnych, sterowania procesem z wykorzystaniem formatek oraz znaczenia wyróżniania skutków w analizie PFMEA. Będziemy się starali dostarczać wartościowe i praktyczne treści, które pomogą Wam w doskonaleniu działań jakościowych.

 

Podsumowując

Jeszcze raz zapraszamy do śledzenia naszego profilu na LinkedIn i odwiedzania naszej strony internetowej, aby być na bieżąco z naszymi publikacjami i korzystać z wiedzy, którą staramy się dostarczać. Warto, bo czekają na Was interesujące treści, informacje branżowe i praktyczne wskazówki, które pomogą Wam w rozwoju i doskonaleniu działań jakościowych.

 

 

PROQUAL Management Institute
B. T. Greber Spółka Jawna

ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
e-mail: biuro@proqual.pl
tel.: +48 71 355 18 08
fax: +48 71 72 313 94
Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
Facebook
© Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.