Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

Q-DAS

Q-DAS

Naszym zdaniem:

Ten pakiet programów rewelacyjnie sprawdza się, gdy ważne jest łatwe dla operatorów zbieranie danych prosto na produkcji, a później ich zautomatyzowane analizowanie. Dzięki wbudowanym strategiom można wykonywać obliczenia zgodnie z wymaganiami np. różnych klientów motoryzacyjnych (m.in. VW, BMW, Audi, Mercedes). Nie trzeba się już „martwić” tym, czy dane mają rozkład normalny – program automatycznie sprawdza to założenie i postępuje w zależności od uzyskanego wyniku. Na uwagę zasługuje też bogactwo dostępnych testów, zarówno tych związanych z typem rozkładu, jak i np. grubymi błędami. Dla firm motoryzacyjnych ważne też będzie, że Q-DAS działa zgodnie z wymaganiami zarówno AIAG, jak i VDA.

dr inż. Tomasz Greber

Masz pytanie? Napisz

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest PROQUAL Management Institute – B. T. Greber Sp.J. z siedzibą przy ulicy Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności

    PROQUAL Management Institute
    B. T. Greber Spółka Jawna

    ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
    e-mail: biuro@proqual.pl
    tel.: +48 71 355 18 08
    fax: +48 71 72 313 94
    Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
    Facebook
    © Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
    close
    Potrzebujesz więcej informacji?
    Oddzwonimy do Ciebie!

      * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.