Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

PQ-FMEA

PQ-FMEA

PQ-FMEA to oprogramowanie do tworzenia i dokumentowania analiz FMEA (zarówno PFMEA, jak i DFMEA), planu kontroli i diagramu przepływu procesu na podstawie danych zaciągniętych z FMEA.

Program został stworzony przez specjalistów z zakresu zarządzania jakością, dzięki ich kilkunastoletniemu doświadczeniu program jest dostosowany do wymagań Klientów oraz zgodny z aktualnymi standardami. Podchodząc elastycznie do wymagań rynku umożliwiamy spełnienie różnych standardów za pomocą prostego przełączenia się pomiędzy widokami. Program pozwala pracować zgodnie z 3 standardami jednocześnie: AIAG&VDA ed. 1, AIAG ed. 4, VDA 4 oraz posiada wiele dodatkowych funkcjonalności ułatwiających pracę.

Ciągłe doskonalenie sprawia, że obecnie na rynku nie ma równie intuicyjnego i niezawodnego oprogramowania do tworzenia i dokumentowania analiz FMEA (zarówno PFMEA, jak i DFMEA). Oprócz wyjątkowo intuicyjnej wersji podstawowej PQ-FMEA, przygotowaliśmy również aplikację rozbudowaną o dodatkowe funkcje i ułatwienia – PQ-FMEA+.

Bardziej szczegółowe informacje o oprogramowaniu można znaleźć na stronie: PQ-FMEA

Masz pytanie? Napisz

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest PROQUAL Management Institute – B. T. Greber Sp.J. z siedzibą przy ulicy Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności

  PROQUAL Management Institute
  B. T. Greber Spółka Jawna

  ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
  e-mail: biuro@proqual.pl
  tel.: +48 71 355 18 08
  fax: +48 71 72 313 94
  Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
  Facebook
  © Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie!

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.