Odwiedź nas również na:
Facebook
Centrum klienta
  • polski
  • angielski
Facebook

PQ-FMEA

PQ-FMEA

PQ-FMEA został stworzony przez specjalistów w dziedzinie informatyki oraz najlepszych profesjonalistów z zakresu zarządzania jakością. Idealne dostosowanie do wymagań Klientów oraz jego niezawodność jest efektem kilkunastoletniego doświadczenia naszych ekspertów.

Ciągłe doskonalenie sprawia, że obecnie na rynku nie ma równie intuicyjnego i niezawodnego oprogramowania do tworzenia i dokumentowania analiz FMEA (zarówno PFMEA, jak i DFMEA). Oprócz wyjątkowo intuicyjnej wersji podstawowej PQ-FMEA, przygotowaliśmy również aplikację rozbudowaną o dodatkowe funkcje i ułatwienia – PQ-FMEA+.

Rozszerzona o dodatkowe funkcje wersja programu PQ-FMEA+ pozwala między innymi: tworzyć plany kontroli i diagramy przepływu procesu na podstawie danych zaciągniętych z FMEA, a wszystkie moduły (drzewo wad, formularz FMEA oraz formularz CP i PF) są ze sobą powiązane, co jeszcze bardziej usprawnia przeprowadzanie analiz.

Podchodząc elastycznie do wymagań rynku umożliwiamy spełnienie różnych standardów. Dzięki PQ-FMEA w prosty sposób przygotujesz analizę w standardzie zgodnym z wymaganiami AIAG i VDA za jednym razem.

Masz pytanie? Napisz

PROQUAL Management Institute
B. T. Greber Spółka Jawna

ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
e-mail: biuro@proqual.pl
tel.: +48 71 355 18 08
fax: +48 71 72 313 94
Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
Facebook
© Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.