PROQUAL Management Institute

O nas

Firma PROQUAL Management Institute powstała w 2007

roku na bazie doświadczeń szkoleniowych i doradczych założycieli firmy – Lilianny Marciniak i Tomasza Grebera. Oboje wcześniej przez kilkanaście lat prowadzili projekty szkoleniowe i doradcze dla firm z bardzo różnych branż. Zebrane bogate doświadczenie jest teraz widoczne w prowadzonych przez projektach.


Realizujemy projekty dla klientów w Polsce, ale pracujemy także poza granicami naszego kraju,

np. w Niemczech, Belgii, Szwecji, Wielkiej Brytanii czy USA, także w Indiach i Chinach. Mamy przez to możliwość pracy w multikulturowych zespołach, co jest dla nas dodatkowym, bardzo ciekawym wyzwaniem. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.SZKOLENIA I WARSZTATY


Organizujemy zarówno szkolenia otwarte, podczas których uczestnicy z różnych firm i dziedzin mają możliwość wymiany doświadczeń, jak i szkolenia zamknięte dopasowane do specyficznych potrzeb naszych Klientów. Wiemy że połączenie teorii i praktyki sprawdza się najlepiej!


WDROŻENIA I DORADZTWO


Zrealizowaliśmy wiele projektów wdrożeniowych i doradczych, wiemy jakich narzędzi użyć aby osiągnąć najlepsze efekty. Potrafimy usprawnić systemy i procesy już istniejące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu działamy szybko, sprawnie i efektywnie.
Dopasowanie do potrzeb klienta

Opracowaliśmy innowacyjne narzędzie identyfikacji potrzeb szkoleniowych (specjalny elektroniczny system ankietowania wiedzy początkowej i potrzeb uczestników szkolenia) – dzięki temu na szkoleniu omawiane są tylko te obszary, które są rzeczywiście potrzebne szkolonej grupie.