Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

Aktualności

Podsumowanie aktualizacji jakościowych z 2022

Za nami rok 2022 pełen wrażeń i aktualizacji standardów jakościowych. Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie wszystkich ważnych informacji branżowych, które miały miejsce w 2022.

Najistotniejsze wydarzenia w branży z 2022:

W 2022 roku ukazało się również wiele merytorycznych artykułów. Poniżej krótka rozpiska naszym zdaniem najciekawszych treści.

Wpisy i artykuły, których szkoda byłoby przegapić :

  • Seria o pojęciach jakich nie należy mylić w zarządzaniu jakością – gdzie pierwsza tabela wyjaśnia nam pojęcia, a druga rozwija skróty jakościowe.
  • Posty z serii „EJ (encyklopedia jakości) wiedziałeś o tym, że…” w których pisaliśmy o tematach, które nie dla każdego będą oczywiste. Tematy, które były poruszane w postach to SPC, MSA i jako osobny artykuł porównanie zdolności ze stabilnością procesu.
  • Artykuły: z niezbędnikiem analityka; o moderatorze FMEA; dotyczące ocen S, O, D w analizie FMEA; ze skrótami spotykanymi w jakości oraz wiele innych, które znajdziecie na naszej stronie w zakładce Strefa wiedzy.

Obecny rok 2022 dostarczył wszystkim dużo emocji i wprowadzi wiele zmian, zapewne rok 2023 też taki będzie, dlatego obserwujcie nasz profil na Linkedln i naszą stronę internetową na bieżąco, bo będą tam się pojawiały interesujące treści.

Na bieżąco nie tylko piszemy o aktualnościach ze świata jakości, ale także aktualizujemy programy oferowanych przez nas szkoleń, aby zawsze dostarczać Wam niezbędną i najświeższą dawkę wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontaktu z nami.

PROQUAL Management Institute
B. T. Greber Spółka Jawna

ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
e-mail: biuro@proqual.pl
tel.: +48 71 355 18 08
fax: +48 71 72 313 94
Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
Facebook
© Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.