Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

Aktualności

Co znajdziesz w ofercie PROQUAL?

Firma PROQUAL to nie tylko szkolenia, dodatkowo w naszej ofercie znajdują się inne usługi. Jakie? Tego dowiedzieć się można z poniższego wpisu.

W naszej ofercie oprócz szkoleń znajdują się inne usługi, takie jak: warsztaty, konsultacje czy walidacja formatek. Pomagamy także w doborze odpowiedniego oprogramowania dla firm czy pośredniczymy w zakupie standardów jakościowych, ale to nadal nie wszystko.

Czym dokładnie się zajmujemy?  

 

Szkolenia otwarte 

Tego typu szkolenia to świetny wybór dla osób prywatnych i firm, które do przeszkolenia/doszkolenia mają tylko kilka osób. Szkolenia otwarte charakteryzują się tym, że uczestniczą w nich osoby z różnych firm, branż i działów, które wnoszą swoje doświadczenia, pytania i punkty widzenia. Na takim szkoleniu mamy możliwość uczestniczenia w ciekawych dyskusjach i wymianach spostrzeżeń. Wszystkie kwestie organizacyjne takie jak np. sala, catering itp. są po naszej stronie.

Szkolenia otwarte mają z góry narzucony temat, termin i miejsce realizacji. Wszystkie zaplanowane szkolenia otwarte znajdziecie na naszej stronie.

 

Szkolenia zamknięte 

To szkolenia organizowane na prośbę danej firmy, a więc tylko osoby wyznaczone przez tą organizację mogą brać w nich udział. Zakres szkoleń jest w pełni dopasowany do potrzeb danej grupy (np. poziom zaawansowania szkolenia, zakres, ćwiczenia), a organizowane szkolenie bazuje na konkretnych przykładach, dedykowanych nie tylko dla firmy, w której prowadzimy szkolenie, ale wręcz dla konkretnej grupy (inaczej wygląda np. szkolenie z rozwiązywania problemów dla grupy produkcyjnej, a inaczej dla administracji, pomimo, że pochodzą z tej samej organizacji).  

Organizujemy szkolenia z tematów jakościowych, m.in. standardów, narzędzi, optymalizacji procesów, umiejętności miękkich i wiele innych. Większość tematów można znaleźć w naszym katalogu. 

Kwestię organizacyjne szkolenia są ustalane indywidualnie.

 

Warsztaty 

Warsztaty są świetnym rozwiązaniem, kiedy posiadamy już wiedzę teoretyczną i chcielibyśmy przećwiczyć ją w określonym środowisku pracy, na konkretnych przykładach. Warsztaty mogą również wchodzić w skład szkolenia lub być jego kontynuacją.  

 

Konsultacje 

Usługa konsultacji polega na skupieniu pełnej uwagi naszego specjalisty na Twoim problemie. Przeanalizujemy konkretną sytuację Twojej firmy i dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w specjalistycznym zakresie sprawnie i efektywnie pomożemy w rozwiązaniu konkretnych problemów poprzez zaproponowanie możliwych rozwiązań wraz z planem ich wdrożenia.   
Zakres konsultacji ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. 

 

Projekty wdrożeniowe 

Pomagamy w implementacji zarówno całych systemów (opartych o standardy IATF i ISO), ale także we wdrażaniu tzw. core tools (między innymi: FMEA, SPC, MSA). Projekty przeważnie rozpoczynamy od auditu „zero”, by dostarczyć informacje o różnicach między stanem początkowym (zastanym), a docelowym i na tej podstawie opracować harmonogram projektu. Każdy projekt jest inny, nie tylko w zakresie celów, ale przede wszystkim specyfiki organizacji i jej otoczenia.  

 

Projekty auditowe 

Projekty audytowe polegają na pomocy w przygotowaniach do auditów zewnętrznych klienta. Pomagamy w takich tematach jak: 

  • przygotowanie do certyfikacji (IATF, ISO); 
  • przygotowanie do auditu klienta (CR, CSR);
  • konieczność oceny ważnego procesu (VDA, CQI);
  • audity specjalistyczne w zakresie FMEA/MSA/SPC/PPAP (ocena poprawności wdrożenia i skuteczności stosowania wybranych metod).   

 

Walidacja formatek  

W naszej ofercie znaleźć można weryfikacje poprawności używanych arkuszy. Sprawdzamy wtedy poprawność formuł i poprawiamy błędy w istniejących już formatkach. Po zakończeniu procesu przesyłamy klientowi pełen raport.  Istnieje również możliwość stworzenia przez naszego specjalistę całkiem nowej formatki.
 

Dobór oprogramowania  

Właściwy wybór niezbędnego oprogramowania jest niezmiernie istotny w temacie zarządzania jakością. Program powinien być tak dobrany by wspomagać procesy i spełniać obowiązujące wymagania. Jednak taki zakup nie jest łatwy, ponieważ na rynku jest pełno różnych opcji, a więc trzeba poświęcić wiele czasu, aby je wszystkie przejrzeć i wybrać odpowiednią dla swojej firmy. Dlatego przychodzimy z pomocą i na podstawie konkretnych informacji jesteśmy w stanie pomóc z wyborem oprogramowania dostosowanego do Twoich potrzeb. W zakładce oprogramowanie można znaleźć przykłady programów, które znajdziecie w naszej ofercie. 

 

Pomoce naukowe 

  1. Pomagamy przy zakupie niezbędnych standardów z zakresu zarządzania jakością (AIAG, VDA, ISO itp.).   
  2. W ofercie posiadamy kompendium wiedzy FMEA – książka napisana przez specjalistę w tej dziedzinie Tomasza Grebera.  
  3. Katapulty do szkoleń oraz gier standaryzujących (wykorzystywane między innymi do warsztatów z zakresu optymalizacji procesów, Six Sigma, DOE czy SMED).   
  4. Darmowe materiały merytoryczne jak np. artykuły, infografiki, e-booki.   

Niektóre z wyżej wymienionych materiałów znajdziecie bezpośrednio w naszym sklepie, natomiast po inne zapraszamy na strefę wiedzy PROQUAL lub do bezpośredniego kontaktu z nami. 

 

Jeżeli zainteresowała Cię jakaś usługa z naszej oferty zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. 

PROQUAL Management Institute
B. T. Greber Spółka Jawna

ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
e-mail: biuro@proqual.pl
tel.: +48 71 355 18 08
fax: +48 71 72 313 94
Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
Facebook
© Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.