Odwiedź nas również na:
Facebook
Facebook

Aktualności

Co dalej z nowym FMEA?

W ostatnim czasie dostajemy wiele zapytań o to, kiedy ukaże się nowe wydanie podręcznika do analizy FMEA, chcemy więc podzielić się z Wami najnowszymi informacjami.

 

W listopadzie 2017 roku zespół ekspertów AIAG i VDA opublikował draft nowego podręcznika.

Od tego czasu (a właściwie jeszcze wcześniej, bo zgłaszaliśmy do AIAG błędy w obecnym, czwartym, wydaniu podręcznika FMEA) jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z AIAG, jak i z VDA, monitorując termin publikacji ostatecznej wersji nowego podręcznika. Wszyscy liczyliśmy na to, że nastąpi to we wrześniu 2018 roku, kiedy to miała miejsce konferencja AIAG. Niestety w dalszym ciągu trwają prace nad zgłoszonymi komentarzami do opublikowanego draftu, a wiadomość jaką otrzymaliśmy w lutym 2019 roku mówi o publikacji przypadającej na II kwartał 2019 roku.

Pozostaje nam więc cierpliwie czekać do wiosny. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie analizy, które są teraz prowadzone lub zostaną rozpoczęte przed publikacją nowego podręcznika, będą dalej aktualne (nie trzeba ich będzie robić „od nowa”).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem FMEA na nasze szkolenie, które w dużej mierze nawiązuje do nowych wymagań, co może pomóc przygotować się na nadchodzące zmiany.

PROQUAL Management Institute
B. T. Greber Spółka Jawna

ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
e-mail: biuro@proqual.pl
tel.: +48 71 355 18 08
fax: +48 71 72 313 94
Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00 Więcej
Facebook
© Copyright PROQUAL | Realizacja PROADAX
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.